شهرک ویلایی پالم پلازا

شهرک پالم پلازا در یکی از خوش آب و هوا ترین مناطق کلارآباد، با فضاهای بسیار رویایی و جنگلی در مجاورت رودخانه، کاملا اختصاصی برای سبک زندگی خاص طراحی شده است. این شهرک با مساحت ۸۶۰۰۰ متر مربع، با ۲۵۰۰۰ متر مربع مشاعات و ۶۴ ویلا در تیپ های مختلف شامل ۴ ویلای VIP و امکانات ویژه و منحصر به فرد به فاصله اندک از جاده ساحلی در موقعیتی استثنایی قرار گرفته است.

طراحی شهرک به سبک اروپایی، خدمات هتلینگ، خیابان بندی های مجلل به بهترین سنگ ها، آبنما ها و مجسمه های بی نظیر، استخر، زمین تنیس، رینگ دوچرخه سواری، جاده پیاده روی، و نیز فضای دلچسب داخلی ویلاها با متریال درجه یک اروپایی، سبب خواهند شد تا سبک زندگی لوکس را تجربه کنید.

سبک طراحی
سبک طراحی
پالم پلازا

“طراحی شهرک به سبک اروپایی، خدمات هتلینگ، خیابان بندی های مجلل به بهترین سنگ ها، آبنما ها و مجسمه های بی نظیر، استخر، زمین تنیس، رینگ دوچرخه سواری، جاده پیاده روی، و نیز فضای دلچسب داخلی ویلاها با متریال درجه یک اروپایی، سبب خواهند شد تا سبک زندگی لوکس را تجربه کنید.”

هدف از احداث
هدف از احداث
پالم پلازا

“هدف از احداث شهرک پالم پلازا در منطقه ی توریستی کلارآباد، ایجاد فضایی آرام، امن، دور از هیاهوی شهری و البته خاص و ویژه متناسب با استانداردهای روز و مدرن جهانی است تا سبک زندگی مدرن همراه با آسایش و امکانات بی نظیر را برای مالکان فراهم آورد.”

دانلود کاتالوگ به صورت PDF

جهت دریافت فایل PDF در ابعاد مناسب از طریق لینک زیر اقدام نمایید:

img(امتیاز متوسط)

Please publish modules in offcanvas position.